B2B

Facebook profilu Puller
Kup puller
Instagram
Facebook

ZAWODY-informacje 

DOG PULLER

Puller dla psa - wyłączny dystrybutor na Polskę

PULLER DLA PSA - DOG FITNESS TOOL

STRONA GŁÓWNA

ZOSTAŃ PARTNEREM!

GDZIE KUPIĆ?

TRENUJ Z PSEM!

DLACZEGO PULLER?

14 lipca 2022

Czeka nas we wrześniu 2022r  nie lada gratka, zwłaszcza dla zainteresowanych Dog Puller-em.

W dniach 24-25.09.2022 we Wrocławiu (Cieszyce pod Wrocławiem) odbędą się Mistrzostwa Europy Dog Puller. Czeka nas dużo emocji, moc wrażeń i bardzo dużo atrakcji związanych z Dog Puller-em.

 

To wyjątkowe zawody bo to też 10 lat jak istnieje Dog Puller na świecie a dodatkowo, tym razem poza klasycznymi dyscyplinami zobaczymy :

 

 PULLER MIX

 PULLER FIELD

 PULLER ROUND

 PULLGILITY

 PULLER DYSTANS

 

 

Razem daje to aż 7 dyscyplin ! To będzie naprawę ciekawe wydarzenie. 

Zwyczajowo zawody tej rangi odbywają sie równolegle na dwóch polach ale tym razem prawdopodobnie będzie pól do rozgrywek aż trzy. To tez jest nie lada wyzwanie, zarówno organizacyjne, dla sędziów jak i dla zawodników. Co prawda wszystko na jednym terenie i bez zbędnych wędrówek, jednak tak czy inaczej bedzie sie działo, oj bedzie ! Bedzie mozliwośc zamówienia z odbiorem na zawodach np koszulki w konkretnym wymiarze z okolicznościową z grafiką z Mistrzostw Europy 2022 Wrocław-  info na FB, link na dole artykułu. 

 

Spodziewamy sie wielu zawodników z różnych stron świata i to nie koniecznie z Europy. Oczywiste jest ze Rosja z powodu bandyckiej napaści na Ukrainę i Białoruś są  wykluczone ze wszystkich rozgrywek DOG PULLER.

 

Te, być może dziwnie brzmiące dyscypliny były już niejednokrotnie wykorzystywane w zawodach jako dodatek dla urozmaicenia danych zawodów. W innych krajach są już dość mocno eksploatowane ale i u nas już widać było np Puller Dystans. Dyscypliny te, po konsultacji z Międzynarodową Federacją Dog Puller zostały dodane do tej edycji ME. Mają je nie tylko urozmaicić ale też pokazać bardziej dobitnie że zawodnicy z wielu dyscyplin psiego świata , bez problemu będą mogli sią tutaj bardzo szybko, z łatwością, zaaklimatyzować. Bo czy nie kojarzy się nazwa PULLGILITY?  To właśnie dla lubiących i uprawiających AGILITY będzie zapewne świetne doświadczenie ale i tez duża łatwość w odnalezieniu sie w tej własnie dyscyplinie która łączy Puller z Agility.  Pozostałe dyscypliny tez znajdą tutaj dużo wspólnych cech a wszystko po to aby pokazac ze Dog Puller jest absolutnie dla każdego kto chce ze swoim psem spędzać aktywnie lub mniej aktywnie czas a i bez specjalnych nakładów finansowych czy szkoleniowych.

 

Chcesz zobaczyć Mistrzostwa Europy? Zapraszamy - wstep jest bezplatny a atrakcji bedzie mnóstwo.

 

Sponsor główny: Brit , Carnilove Polska

 

Sponsorzy wspomagajacy:

 - OverZoo,

 - Tip Top

 - Samo Mięso-psie i kocie smaczki,

 - Meatlove Polska

 - Auuu.pl

 - KenDog

 - Nexpet

 - Collar

 

Miejsce wydarzenia  - kliknij tutaj - mapka Google

 

Informacje dodatkowe na FB - kliknij tutaj

 

 

Mistrzostwa Europy Dog Puller 2022.

Skontaktuj się z nami
501 340 763
pullershop@gmail.com

Copyright © 2018 puller.shop.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Puller.Shop.Official